Najlepsze imprezy sylwestrowe w Dubaju

Rozrywka

Najlepszą częścią nowego roku jest impreza, na której można spotkać się z przyjaciółmi, bawić się i świętować nowy początek.

Ale obchody nowego roku nie są ograniczone tylko do miasta Dubaj, można je świętować w Zjednoczonych Emiratach Arabskich lub w dowolnym miejscu na świecie.

Oto lista najlepszych imprez sylwestrowych w Dubaju.

1. The Boulders Hotel

Ten hotel położony jest w samym sercu Jumeirah Beach i oferuje prywatną plażę dla swoich gości. Posiada wszystkie luksusowe udogodnienia dla ludzi, którzy chcą cieszyć się najlepszym życiem. Restauracja hotelu serwuje różne rodzaje jedzenia i napojów, nie będziesz miał problemu ze znalezieniem tego, czego chcesz.

2. The Park Lane Hotel

Znajduje się w samym sercu miasta i jest idealnym miejscem na sylwestra. Noc jest wypełniona muzyką, tańcem i zabawą. Ludzie mogą bawić się w dyskotece, gdzie mogą tańczyć, słuchać DJ-a i dobrze się bawić.

3. Centrum handlowe “Marina

Znajduje się w samym sercu miasta i jest jednym z największych centrów handlowych w ZEA. Ludzie mogą bawić się w klubach nocnych, są tam różne rodzaje klubów nocnych i barów. Można cieszyć się zespołami na żywo, są różne rodzaje DJ-ów i różnej muzyki.

4. The Palace Downtown

Ten hotel znajduje się w samym sercu miasta i jest jednym z największych hoteli w mieście. Jest tu wiele miejsc, w których można się bawić, od baru, przez salon, po sale imprezowe. Możesz cieszyć się imprezą ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

5. The Ritz Carlton Dubai

Jest to jedno z najlepszych miejsc do świętowania sylwestra. Impreza jest wypełniona muzyką i ludzie mogą tańczyć, będziesz zabawiony przez całą noc. Bufet w hotelu jest niesamowity i możesz cieszyć się jedzeniem na otwartym terenie lub w jadalni.

6. The Emirates Golf Club

Jest to jedno z najlepszych miejsc do świętowania sylwestra. Znajduje się w samym sercu miasta i ludzie mogą cieszyć się imprezą. Możesz cieszyć się widokiem fontanny w Dubaju, lub możesz zagrać w grę w golfa. Są tam różne wydarzenia, które się dzieją, jak najlepszy DJ, najlepsi tancerze, najlepsi muzycy i tak dalej.

7. Burj Khalifa

Jest to najwyższy budynek na świecie i będziesz mógł zobaczyć go oświetlonego w różnych kolorach. Możesz cieszyć się widokiem wieżowca i zobaczyć fajerwerki. Jest to jedno z najlepszych miejsc do świętowania sylwestra.

8. The Dusit Thani Dubai

Hotel znajduje się w samym sercu miasta i jest jednym z najlepszych miejsc do świętowania sylwestra. Ludzie mogą cieszyć się imprezą, są różne imprezy, które odbywają się przez całą noc.

Wnioski:

Są to najlepsze miejsca do świętowania wigilii nowego roku.