Oferty walentynkowe

Ślub

Miłość to najbardziej niesamowita rzecz, której każdy może kiedykolwiek doświadczyć. Jeśli planujesz świętować Walentynki, to musisz wiedzieć o najlepszych walentynkowych ofertach i zniżkach w Dubaju.

Walentynki obchodzone są 14 lutego każdego roku, ten dzień jest dniem romansu i świętowania dla zakochanych. Ludzie obchodzą ten dzień dając prezenty swoim bliskim i okazując swoje uczucia. Niektórzy odwiedzają restauracje i jedzą kolację lub zabierają ich do kina, niektórzy wymieniają się kartkami i wysyłają sobie kwiaty.

Jeśli planujesz świętować ten wyjątkowy dzień ze swoimi bliskimi i chcesz mieć kilka dobrych ofert walentynkowych, to powinieneś przeczytać ten post. Oto niektóre z najlepszych ofert i zniżek na Walentynki w Dubaju.

1) Rose Gold Roses

Jest to jedna z najlepszych ofert walentynkowych w Dubaju. Możesz dostać pęczek świeżych czerwonych róż za jedyne AED 5. Najlepszą rzeczą w tej ofercie jest to, że otrzymasz bezpłatną dostawę swojego zamówienia.

2) Pizza Hut

To kolejna najlepsza oferta na świętowanie tego dnia. Możesz otrzymać kosz prezentowy za jedyne AED 90. Wszystkie przedmioty wewnątrz koszyczka są przeznaczone dla Twoich bliskich.

3) Zaki Nouri

Jest to jedna z najlepszych i najbardziej znanych restauracji w Dubaju. Możesz dostać posiłek za jedyne AED 55 i otrzymasz bezpłatną butelkę wina.

4) Jumeriah

Jeśli planujesz spędzić czas w Jumeirah Lake Towers to powinieneś spróbować tej oferty. Możesz dostać 3-daniowe menu za jedyne AED 35.

5) Cafe Blu

Jest to jedno z najlepszych miejsc na świętowanie dnia. Możesz dostać 3-daniowy zestaw posiłków za jedyne AED 75.

6) Restauracja Liliya

Możesz dostać 3-daniowy zestaw posiłków za jedyne AED 60.

7) Amjad Mall

Jest to jedna z najlepszych restauracji w centrum handlowym, można uzyskać trzy danie zestaw posiłek za jedyne AED 50.

8) Cafe Rouge

Jest to jedno z najlepszych miejsc na romantyczną kolację z partnerem. Można uzyskać 3 danie zestaw posiłek dla tylko AED 70.

9) Jumeirah Beach Residence

Możesz dostać 3-daniowy zestaw posiłków za jedyne AED 85.

Wnioski:

Tak więc, to były jedne z najlepszych ofert walentynkowych i zniżek w Dubaju. Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post i jeśli masz jakieś wątpliwości, to możesz skomentować poniżej.