Kartki o tęsknocie

Rozrywka

Tęsknota to ciekawe słowo, prawda?

Jest to jedna z najpotężniejszych emocji, jakie może mieć człowiek. Uczucie tęsknoty może być tak przytłaczające, że może zmienić sposób, w jaki postrzegamy życie i nasze otoczenie.

Samotność

Ludzie samotni często doświadczają tęsknoty za towarzystwem. Mają poczucie osamotnienia. Są niespokojne i czują się nieszczęśliwe. Pragną, aby ktoś był z nimi. Chcą być akceptowani i kochani.

Zapominalski

Kiedy osoba jest zapominalska, staje się nieobecna umysłem. Czasami umysł staje się pusty i nie możemy zapamiętać żadnej informacji. Ludzie, którzy są zapominalscy są również podatni na samotność.

Niezapomniane

Kiedy spotykasz osobę po raz pierwszy, nie jesteś pewien, czy się w niej zakochasz. Jeśli zakochasz się w danej osobie, z pewnością zapomnisz o wszystkich swoich przyjaciołach i członkach rodziny. Kiedy jesteś zakochany, chcesz być z tą osobą 24/7.

Pensive

Pensive oznacza stan umysłu, w którym możesz zastanawiać się nad jakimś tematem. Pokorni ludzie spędzają dużo czasu myśląc o swoich problemach. Mają głębokie poczucie melancholii i smutku. Za dużo myślą o sobie i swoich związkach.

Desperacko

Jeśli jesteś desperacko zakochany w danej osobie, wtedy będziesz szaleńczo zakochany. Nigdy nie będziesz chciał żyć bez tej osoby. Kiedy jesteś w desperackiej miłości, zrobisz wszystko dla tej osoby.

Wnioski:

Czy czujesz to samo, co ja? Jeśli tak, to nie jesteś jedyny, miliony ludzi mają tę samą tęsknotę. Jest wiele rzeczy, które mogą sprawić, że cierpimy z powodu tęsknoty. Jeśli cierpisz na którąś z nich, to musisz jak najszybciej skorzystać z pomocy terapeuty.