Jakie są najpopularniejsze motywy ślubne tej jesieni?

Ślub

Jakie są najpopularniejsze motywy ślubne tej jesieni?

Jesień jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych czasów na ślub. Złote liście, ciepła atmosfera i urok tego sezonu przyciągają wiele par do organizowania ślubów właśnie w tym okresie. Jeżeli jesteście planującymi ślub w nadchodzącym sezonie jesieni, warto zastanowić się nad najpopularniejszymi motywami ślubnymi, które nadal są na topie. Poniżej przedstawiamy wam kilka z nich.

  1. Rustykalny urok

Rustykalny styl ślubny jest bardzo popularny nie tylko wiosną czy latem, ale również w jesiennej aurze. Pary często decydują się na organizację wesela na wsi, w rustykalnej scenerii, gdzie panuje ciepła, przytulna atmosfera. Dekoracje wykonane z drewna, słoma i naturalnych materiałów są nierozerwalnym elementem tego motywu.

  1. Kolorowe liście

Jesienne liście wspaniale nadają się jako motyw ślubny. Para młoda może wykorzystać piękne i kolorowe liście jako element dekoracyjny, bukiety czy nawet elementy zaproszeń ślubnych. Kolorowa paleta barw inspirowana przez naturę to jeden z najpopularniejszych motywów jesiennej ślubnej dekoracji.

  1. Ciepłe odcienie

Jesień jest czasem żółci, pomarańczy, bordo i ciepłych barw. Para młoda może zdecydować się na wykorzystanie tych odcieni w swojej ślubnej dekoracji. Kwiaty, obrusy, serwetki czy nawet wystrój sali weselnej mogą być w kolorach nawiązujących do pięknego sezonu jesieni.

  1. Ogniskowe oświetlenie

Jesień to czas, kiedy szybko robi się ciemno. Wykorzystajcie to jako element dekoracyjny i romantyczny motyw ślubny. Lampiony, świeczki czy nawet ogniska wokół których będą się bawić goście, idealnie wpasują się w atmosferę jesieni oraz nadadzą niepowtarzalnego uroku ślubowi.

  1. Dynamiczne tekstury

Jesień to czas, kiedy przyroda zmienia się i obfituje w różne tekstury. Para młoda może zdecydować się na wykorzystanie tych tekstur jako element dekoracyjny na swoim weselu. Gustowna dekoracja z tkanin, aksamitów, dzianin czy nawet wianków wykonanych z naturalnych materiałów, na pewno zachwyci gości.

  1. Jesienny bufet

Jesienny bufet to obowiązkowy motyw ślubny dla wielu par. Przygotujcie stoły pełne sezonowych przysmaków, takich jak dynie, jesienne owoce czy gorące napoje z dodatkiem cynamonu. Goście na pewno będą zachwyceni takim wystawieniem i smakowitymi propozycjami.

  1. Motyw lasu

Las to jeden z najpiękniejszych elementów jesiennego krajobrazu. Wykorzystajcie go jako motyw ślubny, tworząc swoją własną małą puszczykę na sali weselnej. Liście, gałązki, drzewa, mchy będą cudowną dekoracją dla waszego ślubu jesienią.

Po przeczytaniu powyższych inspiracji, mam nadzieję, że macie już pewną wizję na temat ślubu jesienią. Niech ten magiczny i romantyczny sezon przyniesie wam dużo radości, miłości i pięknych chwil na waszym weselu. Ślub w jesiennej scenerii to z pewnością niezapomniane przeżycie!