5 piosenek weselnych po angielsku na pierwszy taniec

Ślub

Czy zamierzasz wykonać taniec dla swojej pary młodej w dniu ślubu? Jesteś piosenkarzem czy instrumentalistą? Jeśli jesteś instrumentalistą to możesz wykonać piosenkę na pierwszy taniec na swoim ślubie. Oto najlepsze 5 piosenek weselnych po angielsku na pierwszy taniec.

1. A Beautiful Life by Matt Kearney

Jest to najbardziej znana piosenka na pierwszy taniec z lat 90-tych. Piosenka opowiada o dziewczynie, która straciła swojego ukochanego w wypadku. Postanowiła więc trzymać się od niego z daleka przez całe życie. Jednak pewnego dnia jej kochanek wrócił do niej i uświadomił jej, że nie jest sama na tym świecie.

2. One by Lizzie McGuire

Ta piosenka pochodzi z lat 90-tych i jest bardzo prosta do wykonania. Nie musisz być ekspertem, aby wykonać tę piosenkę i jest to idealna piosenka weselna dla początkujących.

3. Can’t Fight This Feeling by The Corrs

Jest to pierwsza piosenka, o której wspomnę w tym zestawieniu. Jest to jedna z najlepszych piosenek weselnych, które pokochacie śpiewać. Jest to najlepsza piosenka z kilku powodów. Po pierwsze, tekst jest bardzo słodki, a piosenka jest w wolnym tempie. A po drugie, piosenka jest w gatunku romantycznej ballady.

4. Happy Ever After by Mika

Jest to piosenka pierwszego tańca z lat 80-tych. Jest to bardzo znana piosenka i jest to jedna z najpopularniejszych piosenek weselnych. Jest to piosenka, która może sprawić, że Wasz pierwszy taniec będzie niezapomniany.

5. All Out Of Love by Maroon 5

Jest to najpopularniejsza piosenka pierwszego tańca na świecie. Jest to jedna z najczęściej pobieranych piosenek i jest to również piosenka, która jest grana w większości wesel.

Wnioski:

Najlepszą rzeczą w tej piosence jest to, że nie musisz mieć żadnych instrumentów muzycznych, aby zagrać tę piosenkę. Wszystko, co musisz zrobić, to zaśpiewać piosenkę i będziesz mógł wykonać piosenkę pierwszego tańca na swój ślub. Możesz również wybrać jedną z tych 5 piosenek, aby wykonać swoją piosenkę pierwszego tańca.