Dzisiaj jest sobota 23 październik - 296 dzień roku, do końca roku 69 dni.
Imieniny: Teodor, Seweryn, Giedymin, Małogost, Marlena, Ignacy, Roman, Jan • alt text

  Bardzo duży wybór kartek.

 • alt text

  Na wszystkie okazje.

 • alt text

  Dodatkowo gotowe życzenia.

 • alt text

  Wysyłanie kartek jest darmowe.


SUPER KARTKI.PL


STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU

Regulamin

 1. Administrator serwisu dokłada wszelkich starań, aby zapewnić jak najwyższą jakość i funkcjonalność serwisu www.superkartki.pl Administrator serwisu nie ponosi jednak odpowiedzialności za szkody i/lub straty powstałe wskutek korzystania lub braku możliwości korzystania z niniejszego serwisu, a także za treści wysłanych wiadomości. Administrator nie gwarantuje, że serwis będzie działać nieprzerwanie i bezbłędnie. Administrator zastrzega sobie również prawo do zmiany zawartości serwisu i/lub blokowania jego zawartości.
 2. Wysyłanie oraz odbieranie e-kartek w Serwisie jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji. Każdy może samodzielnie podjąć decyzję o tym, czy przeglądać strony Serwisu anonimowo i korzystać tylko z części usług, czy też zarejestrować się jako Zarejestrowany Użytkownik i korzystać z pozostałych usług. Celem rejestracji użytkowników jest zapewnienie bezpieczeństwa funkcjonowania Serwisu. W czasie procesu rejestracji użytkownik podaje swoje imię, nazwisko, hasło oraz adres e-mail. Powyższe dane będą dostępne tylko dla administratora Serwisu i nie będą mogły być upublicznione. Informujemy, że każdemu użytkownikowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia oraz usunięcia. Usunięcie danych jest równoznaczne z usunięciem konta użytkownika, oznacza usunięcie kartek dodanych przez Użytkownika.
 3. Dodawanie własnych ekartek.
  Dodając ekartkę oświadczasz że masz do niej pełne prawa autorskie.
  Dodawane ekartki nie mogą się powtarzać. Kartki dodawane nie mogą mieć sygnatur, znaków wodnych innych stron www. Użytkownik dodając kartkę zgadza się na jej przeglądanie i wysyłanie przez innych Użytkowników Serwisu.
 4. Kartki dodane przez Użytkowników, są sprawdzane przez Administratora pod kątem zgodności z regulaminem oraz pod kątem estetyki. Zabronione jest dodawanie kartek o treści pornograficznej, erotycznej niezgodnej z prawem, dobrym smakiem i ogólnymi zasadami współżycia społecznego, w tym obrażających osoby, nakłaniających do nienawiści. Każda kartka może zostać usunięta, jeżeli zostanie stwierdzone naruszenie regulaminu przez Użytkownika. Dodając kartkę Użytkownik oświadcza, że jego kartki nie naruszają praw autorskich osób trzecich.
 5. Konta Zarejestrowanych Użytkowników przechowywane są w bazach danych, do których dostęp mają wyłącznie administratorzy Serwisu. Żadnych danych Użytkownika nie udostępniamy osobom trzecim, chyba że są to dane z definicji przeznaczone do publikacji.
  A. Rejestrując się na superkartki.pl wyrażasz zgodę na otrzymywanie od serwisu przesyłek marketingowych. Jeżeli nie chcesz otrzymywać od nas przesyłek marketingowych, możesz w każxdej chwili usunąć konto z panelu użytkownika.
  Konto użytkownika, który nie logował się do serwisu przez co najmniej 1 rok zostaje usunięte - ze względu na przeprowadzaną okresowo optymalizację bazy danych.
 6. Użytkownikiem serwisu może być każda osoba pełnoletnia, lub osoba niepełnoletnia za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów.
 7. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu, bez konieczności powiadamiania użytkowników.
 8. Po upływie 60 dni od wysłania kartki może zostać ona usunięta, ze względu na przeprowadzaną okresowo optymalizację bazy danych. Mogą być skasowane kartki zarówno przeczytane jak i nie przeczytane.
 9. Korzystając ze strony automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych (adresu e-mail) na potrzeby Portalu oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą e-mailową informacji o aktualizacjach Portalu. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych jak i handlowych drogą e-mailową.
 10. Korzystanie z Serwisu stanowi bezwarunkową akceptację treści Regulaminu przez Użytkownika. W przypadku naruszenia zasad niniejszego regulaminu lub zasad etykiety konto użytkownika może zostać zawieszone lub usunięte. Wszelkie uwagi oraz reklamacje należy kierować drogą elektroniczną za pomocą formularza dostępnego na stronie www.superkartki.pl/kontakt.php

Formularz kontaktowy